1/5

2010 yılından neler bekliyoruz?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Biz bunları istiyoruz!
Beklemeye devam ediyoruz. Ne ilk, ne de son olacak bu bekleyişimiz. Oyun dünyası, hem bünyesindeki isimlerle, hem de oyuncuları bekletmesiyle yıllardır ünlü. İşte bu yıl olması beklenen gelişmelerden bazıları...

Duke Nukem: Forever’ın çıkması
Biliyoruz, belki de bunu yüzlerce kez dile getirdik, ama 10 yılı aşkın süredir Duke Nukem’in yeni macerasını oynamak için bekliyoruz. Unreal Engine 2.5 ile geliştirilen yapım, görsel olarak pek bir şey vaat etmiyor. Hâlbuki yapımcılar, sürekli olarak çok iyi bir oyun yapma amacıyla Duke’ü ertelediklerini dile getiriyorlardı. Nitekim fiziksel tepkiler ve oynanış özellikleri olarak gelişmiş bir oyundan söz ediliyor. Geçen süre içinde görsellerde ise, maalesef kaçınılmaz eskimeler oldu. Duke Nukem: Forever için çok az sayıda ekran görüntüsü ve video yayımlandı. Bunların büyük çoğunluğunu ise, 10 yılı aşkın gelişim sürecinin son 2 yılını kapsıyor. Sonuç olarak yeni maceranın oyuncularla buluşup -buluşmayacağı hâlâ muamma, ama siz yapımcı Scott Miller’ın şu sözüne kulak verin: “Kabul ediyorum, Duke Nukem’i berbat ettik.”

2010 yılından neler bekliyoruz?
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×