1/11

2011'de çıkacak 11 oyun

Burçin Aygün
Burçin Aygün 17.12.2010 - 10:24
Önümüzdeki seneye bu oyunlar damgasını vuracak!
Son günlerde bir türlü dişimize göre oyun bulamıyoruz. Yılbaşı dönemi sebebi ile büyük yapımlar çoktan piyasaya çıkmış, oynanmış, hazmedilmiş durumda. Geriye de yeni isimleri beklemek, onları delicesine sömürmek kalıyor. Ama sorun şu ki, bu aralar pek sömürecek oyun kalmadı. Ama gelecek aydan başlayarak karşımıza çok büyük isimler gelecek. Bunlardan bazıları da uzun süredir beklenen, büyük isimler. Lafı fazla uzatmadan sizleri 2011 yılının en çok beklenen oyunlarından seçtiğimiz 11 isimle baş başa bırakıyoruz.

-Call of Duty: Modern Warfare 3 (Infinity Ward)

Belki henüz resmi bir duyuru yok ama biliyoruz ki, öyle ya da böyle bu oyun gelecek ve yine baş köşeye kurulacak.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×