2013 yılında duyurulan Below nihayet resmi çıkış tarihine kavuştu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.12.2018 - 10:05
Below nihayet çıkıyor

İlk olarak E3 2013'te duyurulan gizemli atmosferi ile dikkat çeken ve dönemin çıksa da oynasak denilen oyunlarından biri olan Below, erteleme haberlerinin ardından nihayet resmi bir çıkış tarihine kavuştu. 2013 yılında duyurulan Below'un çıkış tarihi duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Below'un resmi çıkış tarihi belli oldu

PC ve Xbox One için 5 yılı aşkın bir süredir geliştirilen Below, 2013 yılında duyurulduğunda büyük bir heyecan yaratmış, oyunun gizemli atmosferi ve grafik tarzı oldukça beğenilmişti. Ancak duyurunun ardından işler yapımcı firma Capybara Games için çok da yolunda gitmemiş 2016 yılında çıkış yapacağı duyurulan oyun, henüz hazır olmadığı gerekçesiyle yapımcı firma tarafından ileri bir tarihe ertelenmişti. Geçen yıllar içinde, unutulan, iptal edildiği düşünülen Below'dan iyi haber geldi. PC ve Xbox One için duyurulan oyun çok yakın bir zamanda yayımlanacak. Below'un resmi çıkış tarihi 14 Aralık 2018 olarak belirlendi. Below, Steam marketteki yerini aldı. Macera, keşif ve hayatta kalma oyunu Below, önümüzdeki hafta çıkış yapacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
skulaksiz
skulaksiz 7.12.2018 02:51
Uzum zamandır bekliyordum çıkış tarihi duryuruldu dediğinizde bu kadar erken beklemiyordum. daha fiyatı belirlenmemiş umarım Türkiyeye uyngun bir fiyat belirlerler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
2013 yılında duyurulan Below nihayet resmi çıkış tarihine kavuştu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×