2013'ü PS4 ile mi terk edeceğiz?

2013'ü PS4 ile mi terk edeceğiz?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.11.2012 - 12:15
Ünlü analizciden ilginç tahminler
Wedbush Securities'te çalışan ünlü analizci Michael Pachter, Sony'nin merakla beklenen Playstation 4 konsolunun çıkış tarihi hakkındaki analizlerini açıkladı.

Play Magazine adlı yayına yaptığı bir röportajda konuşan Pachter "Sony'nin, yeni konsolu Microsoft'un ardından çıkartacağını düşünmüyorum dolayısı ile PS4'ün 2013'ün ekim ya da kasım ayında çıkacağını düşünüyorum" dedi.

2013'ü PS4 ile mi terk edeceğiz?
"Sanmıyorum ki daha erken çıkartsınlar çünkü yazılım oturmadan ürünü çıkartmanın bir mantığı yok ve şundan oldukça eminim ki birkaç oyun geliştiricisi bir yıldır hatta belki daha fazla zamandır PS4 oyunları üzerinde çalışıyor. 2013'ün tatil sezonu (Noel) Sony için oldukça rahat bir dönem olacak ve onlara Microsoft'tun önünde bir başlangıç şansı sunacak."

PS3 için de yorumlarda bulunan Pachter eski konsolun satışlarının da devam edeceğini belirtti.

"PS3'ün muhtemelen satışlar konusnda daha üç sağlam yılı var, bu da ona 10 yıllık bir ömür biçer. Bir konsol için 250 dolar harcamak istemeyen insanlar var ve bence 199 dolar, 149 dolar ve 99 dolara indirilen fiyatlar konsolun ömrünü uzatacaktır."

Elbette fiyatlar Amerika ve Avrupa için geçerli.

Peki sizce 2013'te yılbaşını PS4 ile kutlayabilir miyiz?
Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 01:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×