2014'ün en iyi oyunlarını belirleyeceğiniz ödüllü anketimiz başladı!

2014'ün en iyi oyunlarını belirleyeceğiniz ödüllü anketimiz başladı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.01.2015 - 18:39
En iyiyi seçmemizde yardımcı olun ödülleri kazanın!
  Geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz "Yılın Oyunları" anketi, bu yıl da oyuncuların 2014'teki en iyi oyunları seçmesini sağlayacak.

2014'ün en iyi oyunlarını belirleyeceğiniz ödüllü anketimiz başladı!
Bu sene gnctrkcll sponsorluğunda düzenlenen "Gnctrkcll Yılın Oyunları 2014" anketine https://www.merlininkazani.com/yilinoyunlari adresinden ve Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Vereceğiniz oylarla gnctrkcll'den MSI GE60  2PC-401XTR oyun bilgisayarı kazanma şansına sahip olacaksınız.

YILIN EN İYİLERİNİN SEÇİLECEĞİ ANKETİMİZE KATILMAYI UNUTMAYIN!

https://www.merlininkazani.com/yilinoyunlari


Katılım Koşulları
gnçtrkcll Yılın Oyunları Katılım Koşulları

Nasıl Katılırım?

www.merlininkazanı.com/yilinoyunlari adresinde kullanıcılar, 2014 yılının en iyi oyunları anketine katılırlar. Kampanyaya katılmak için anket içinde yer alan özel gnçtrkcll sorusunu yanıtlayan ve buna bağlı katılım koşullarını kabul eden kullanıcılar MSI oyun bilgisayarı kazanma şansı yakalarlar. 
Kullanıcıların kazanması için soruya en yaratıcı cevabı vermesi ve gnçtrkcll kullanıcısı olması gerekmektedir.

Uygulamaya Katılım Şartları 
1. www.merlininkazanı.com/yilinoyunlari adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan “gnçtrkcll Yılın Oyunları” isimli uygulama, Merlin’in Kazanı ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

2. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla,www.merlininkazanı.com/yilinoyunlari adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

3. Katılımcı, yarışmaya katılmakla Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

4. 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., 18 yaşından küçüklerin uygulamaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

5. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

6 “gnçtrkcll Yılın Oyunları” yarışması ziyaretçilerin anket sonundaki soruya en yaratıcı cevabı vererek ödül kazanmalarına olanak veren bir yapıdadır. En yaratıcı cevabı gnçtrkcll ve Merlin’in Kazanı ekibinden oluşan jüri belirler.

7. “gnçtrkcll Yılın Oyunları” yarışması, 16.01.2014 Cuma günü yayına başlayacak ve 2 hafta süresince açık kalacaktır.

8. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

9. Kampanya-uygulama şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

10. Katılımcılar tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk uygulamalarına aykırılık teşkil etmeyeceğini, kişisel ve biyografik bilgileri ihtiva etmeyeceğini taahhüt ederler. Herhangi bir aykırılık durumunda ve 3. kişilerin zarar görmesi halinde tüm sorumluluk katılımcıya ait olacaktır.

11. Katılımcıların uygulamaya katılmak için gönderecekleri başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

12.Katılımcılar uygulamaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz. 
13. Katılımcıların ödüllerini alabilmeleri için gnçtrkcll üyesi olması gerekmektedir.

14. Site ve içeriğinin tüm hakları, münhasıran Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’ye aittir.

15. “gnçtrkcll Yılın Oyunları” yarışmasının kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.
16. Uygulamayı kullanan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır. 
Yorumlar 83
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 23:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2015 11:22
noldu sonuç?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×