2020 Yılın Oyunu Töreni için tarih verildi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.09.2020 - 11:29
Oyun dünyasının en prestijli törenlerinden biri olan The Game Awards, yani Yılın Oyunu Ödülleri için tarih verildi.

Oyun dünyasının Oscar töreni olarak tabir edebileceğimiz The Game Awards 2020 için tarih verildi. Yapılan açıklamaya göre her yıl olduğu gibi Yılın Oyunu Ödülleri töreni yine Aralık ayında yapılacak. Tam tarih vermek gerekirse 10 Aralık'ta düzenlenecek.

The Game Awards 2020 için 10 Aralık tarihi verildi

Covid-19 salgını sebebiyle ödül töreninin tarihinde bir sapma olmasa da tahmin edebileceğiniz gibi etkinlik sadece online olarak düzenlenecek. Yani geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi seyircilerin yer aldığı bir salon görüntüsü ile karşılaşmayacağız. ödül töreninin Los Angeles, Tokyo ve Londra merkezli üç stüdyoda yapılacağı da gelen bilgiler arasında. Yani canlı bağlantılar ve muhtemelen özel konuklar ile birlikte bu şekilde bir işleyişle karşımıza çıkacaklar.

Tabi üç farklı lokasyon olmasının en büyük sebebi yapılacak yeni duyurularda ilgili isimleri davet edebilmek. Bildiğiniz gibi The Game Awards töreninde ödüller dağıtıldığı gibi birçok yeni oyunun duyurusuyla da karşılaşıyoruz. Hatta geçtiğimiz yıl Xbox Series X konsolu ilk olarak bu ödül töreninde duyurulmuştu. Yani duyuru anlamında büyük oyunlara ve duyurulara yer verildiğini söyleyebiliriz. Ayrıca bu üç farklı lokasyonda özel sunumlar ve sahne performansları da yapılacağı belirtilmiş.

Geçtiğimiz yıl The Game Awards töreni dünya genelinde 50 milyon izleyiciye ulaşmış ve anlık 7.7 milyon kişi tarafından izlenmişti.

2020 Yılın Oyunu Töreni için tarih verildi

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 10:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2020 14:52
En prestijli filan olduğu yok bu törenin. RDR 2 varken GOW'a ödül verenden ne hayır beklenir. Hele üstüne geçen sene yüzyılın balonu Death Strandingi yılın oyununa aday göstermişlerdi. Peh peh peh. İzlemeye bile değmez.
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 13:21
Doğrusunu söylemek gerekirse, RDR2, GOW'dan daha iyiydi. GOW'da oyun aşırı tek düze yani Linear ilerlerken, RDR2'de Side Quest sistemi olsun, açık dünyası ve zenginliği olsun daha iyiydi. Tekrar oynanabilirlik desen zaten tavan yapmıştı. Açıkçası ben RDR2 oynarken daha çok eğlendim. Hala oynarım.
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2020 23:47
Gow varken rdr2 nin esamesi bile okunmaz
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2020 23:42
Gow varken rdr2 nin esamesi bile okunmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
2020 Yılın Oyunu Töreni için tarih verildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×