2021'in En İyi Aksiyon Oyunu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.12.2021 - 17:59
Acer sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz Yılın Oyunları anketimizde sıra en iyi aksiyon oyunu kategorisini seçmeye geldi.

Oyuncular için dolu dolu geçtiğini söyleyebileceğimiz 2021 yılını geride bıraktık. 2021 Yılının En İyi Oyunlarını Acer sponsorluğunda sizlerle birlikte seçiyoruz. Sizlerin büyük payının olduğunu bu anketlerin sonucunda Türk oyuncuların en beğendiği oyunlar belli olacak. Bir çok dalda yapımların birbiri ile yarışacağı bu seneki anketimizin, En İyi Aksiyon Oyunu kategorisinde ise birbirinden farklı yapımlar bulunuyor. 

2021'in En İyi Aksiyon Oyunu

2021'in En İyi Aksiyon Oyunu

Oylama her gün bir kategori olacak şekilde 16 gün boyunca devam edecek ve 23 Aralık'ta Yılın En İyi Oyunu oylaması ile son bulacak. Genel sonuçları 25 Aralık tarihinde, Yılın En İyi Oyunu kategorisini ise 1 Ocak 2022 tarihinde video içeriğimiz ile yayınlayacağız. Oyunuzu aşağıda bulunan anket yardımıyla verebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra aşağıda yer alan 'Oyla' butonuna basmanız yeterli.

Peki sizin tercihiniz hangi oyun olacak? Bu senenin En İyi Aksiyon Oyununu seçmemizde bize yardımcı olmayı unutmayın!

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 02:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2021 19:29
CoD tabi ki. Başka düşüncesi olanın alnını karışlarım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
2021'in En İyi Aksiyon Oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×