2021'in En İyi Bağımsız Oyunu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.12.2021 - 18:22
Acer sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz Yılın Oyunları anketimizde sıra en iyi Bağımsız oyununu seçmeye geldi.

Oyuncular için dolu dolu geçtiğini söyleyebileceğimiz 2021 yılını geride bıraktık. 2021 Yılının En İyi Oyunlarını Acer sponsorluğunda sizlerle birlikte seçiyoruz. Sizlerin büyük payının olduğunu bu anketlerin sonucunda Türk oyuncuların en beğendiği oyunlar belli olacak. Bir çok dalda yapımların birbiri ile yarışacağı bu seneki anketimizin, En İyi Bağımsız Oyun kategorisinde ise birbirinden farklı yapımlar bulunuyor.

2021'in En İyi Bağımsız Oyunu

2021'in En İyi Bağımsız Oyunu

Oylama her gün bir kategori olacak şekilde 16 gün boyunca devam edecek ve 23 Aralık'ta Yılın En İyi Oyunu oylaması ile son bulacak. Genel sonuçları 25 Aralık tarihinde, Yılın En İyi Oyunu kategorisini ise 1 Ocak 2022 tarihinde video içeriğimiz ile yayınlayacağız. Oyunuzu aşağıda bulunan anket yardımıyla verebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra aşağıda yer alan 'Oyla' butonuna basmanız yeterli.   

Peki sizin tercihiniz hangi oyun olacak? Bu senenin Bağımsız oyununu seçmemizde bize yardımcı olmayı unutmayın!

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2021 21:56
Kena bagimsiz oyun mu? Kesinlikle Kena.
Kalan Karakter : 300 Gönder
2021'in En İyi Bağımsız Oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×