20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 31.07.2020 - 00:10
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da bu hafta 20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery oyunları ücretsiz oldu.

Epic Games Store'da bu hafta 20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery oyunları ücretsiz oldu. 6 Ağustos'a kadar ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz oyunları bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek.

Bunlara ek olarak gelecek haftanın ücretsiz oyunu da belli oldu. Richard Hogg ve Ricky Haggett tarafından geliştirilen ve Finji tarafından yayınlanan bulmaca oyunu Wilmot's Warehouse, 6-13 Ağustos tarihleri arasında Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılacak.

20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery, Epic Store'da ücretsiz

20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery, Epic Store'da ücretsiz

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da bu hafta 20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery oyunları ücretsiz oldu.

Portal Knights

Karakterinin seviyesini yükseltmek, epik silahlar üretmek, düşmanları gerçek zamanlı fethetmek ve neredeyse her şeyi inşa etmek için bu işbirliğine dayalı, 3D sandbox aksiyon RPG'ye katıl! Kahramanını güçlendir. Muhteşem bir Geçit Şövalyesi ol!

20XX

Rogue benzeri oyunları veya Mega Man'i seviyorsan 20XX tam senlik! 20XX, bir arkadaşınla oynayabileceğin, rogue benzeri aksiyon platform oyunudur. Sürekli değişen seviyelerde zıplayıp ateş ederek ilerle, müthiş yeni güçleri topla ve insanlığı kurtarmak adına devasa bölüm sonu canavarlarıyla savaş!

Barony

Rogue benzeri unsurlarla dolu tehlikeli zindanların üstesinden birinci şahıs açısında gelmeye hazır ol. Barony yalnız oynayınca heyecan verici ancak iş birliğine dayalı çok oyunculu moda zindan uzmanı arkadaşlarınla girince bir partiye dönüşüyor. Doğaüstü kötülüğün güçlerini alt etmeye giden yolda kötücül şeyleri katlet, gizemli hazineleri topla, güçlü büyüler yap ve ölüm sayacına tavan yaptır. Barony; Ultima Underworld, System Shock ve Daggerfall gibi RYO klasiklerinin hayranları tarafından yaratılan bir oyun ve bu klasiklere bırakılan bir sevgi mesajı.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Superbrothers: Sword & Sworcery EP, görsel-işitsel tarzı öne çıkaran, keşif türünden bir aksiyon macera oyunudur. Efsanevi bir dünyayı dolaş, kılıcını kullanarak savaş, mistik müzikal sırları çözmek için kılıç büyüsünü kullan ve gezgin bir savaşçı keşişin hüzünlü görevini tamamlamasına yardım et. Superbrothers: Sword & Sworcery EP, Jim Guthrie tarafından bestelenen bir albüm niteliğindeki özgün müziklerin yanı sıra Superbrothers Inc tarafından tasarlanan ve Toronto, Kanada merkezli video oyun sihirbazı Capy tarafından üretilip geliştirilen çizimler ve tasarımlar içeriyor.

20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery EP oyunlarını 6 Ağustos Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59'a kadar Epic Games Store kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizde kalacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 09:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery, Epic Store'da ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×