Killing Floor 2 ve Escapists 2, Epic Store'da Bedava oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.07.2020 - 18:01
Oyunculara her hafta bedava oyunlar vermeye devam eden Epic Games Store'da bu hafta Killing Floor 2, Escapists 2 ve Lifeless Planet oyunları bedava oldu.

Killing Floor 2, Escapists 2 ve Lifeless Planet oyunları Epic Games Store'da bedava oldu. Bildiğiniz gibi Epic Games, her hafta oyunculara farklı oyunları bedava olarak vermeye devam ediyor. Genelde iki oyun verilse de dönem dönem bu sayının teke ya da üçe çıktığını da görüyoruz. 

Killing Floor 2 ve Escapists 2, Epic Store'da Bedava oldu

Bugünden itibaren bedava olarak indirebileceğiniz Killing Floor 2, Escapists 2 ve Lifeless Planet: Premier Edition oyunları 16 Temmuz tarihine kadar bedava olacak. Bu süre içerisinde oyunları bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek. Bu haftanın bedava oyunu dışında Epic Games Store'un önümüzdeki hafta vereceği oyunlar da açıklandı. 

Killing Floor 2 ve Escapists 2, Epic Store'da Bedava oldu

Killing Floor 2 hakkında;

KILLING FLOOR 2'de oyuncular, Horzine Corporation'ın art niyetli unsurlarınca yaratılan Zed adı verilen korkunç katillerin işgal ettiği Avrupa kıtasına iner. 6 kişilik Eşli oyun modu ve 12 kişilik VS modu ile Zed katliamlarıyla dolu bir kargaşa.

The Escapists 2 hakkında;

Dünyanın en zorlu hapishanelerinden kaçmak için her şeyi riske et. Şimdiye kadarki en büyük hapishaneleri keşfet! Hapishane kurallarına uyman, yoklamaya katılman, hapishane işleri yapman, sıkı rutinleri uygulaman ve bu sırada özgürlüğe ulaşma planını geliştirmen gerekiyor!

Lifeless Planet: Premier Edition hakkında;

Bir astronot uzak bir gezegende yaşam ararken terk edilmiş bir Rus kasabası keşfeder. Gizemli bir genç kadın onu tuhaf, ölümcül ve doğaüstü bir hadiseden kurtarana kadar görevinin bir aldatmaca olduğundan şüphelenir...

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 17:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 21:50
killing flloooor
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2020 12:17
cross playde gelse keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2020 21:28
peki bu killing floor 2'de tek kişilik mod var mı?multiplayer ağırlıklı olduğunu biliyorum da left 4 dead gibi tek kişilik mod olsa bile yeter ona göre indireceğim de:):)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killing Floor 2 ve Escapists 2, Epic Store'da Bedava oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×