23 Studios, ekip arkadaşlarını arıyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 16.07.2010 - 11:18
Çeviri yapmak ile aranız iyi mi?
Türk oyun sektörüne ucundan da olsa katkıda bulunmak ister misiniz? 23 Studios, Trine ve Mount&Blade: Warband oyunlarının çevirilerinin yanında, ismi henüz açıklanmayan 3 bomba proje üzerinde de çalışıyor. Eğer siz de bu ekibe bağımsız çevirmen olarak katılmak istiyorsanız contact@23studios.org adresinden bize e-posta atın.

23 Studios, ekip arkadaşlarını arıyor
Çeviri ekipleri türler üzerine kurulacaktır. Bu yüzden hangi ekibe katılmak istediğinizi belirtin. Ana ekipler şu şekildedir:

-FPS: Aksiyonu ve atmosferi doğru seçilmiş kelimelerle yansıtabilen, yaş sınırına göre argo kelimeler seçebilen, yaratıcı, tercihen kendi DVD arşivine altyazı hazırlamış çevirmenler...

-RPG: Fantastik kitaplar ve FRP terimleri hakkında derin bilgiye sahip, “efsun” kelimesinin anlamını gayet iyi bilen, tercihen pelerinli ve asalı çevirmenler...

-Simulasyon: Motor ve aksamlarından iyi derecede anlayan, oto dergilerini ve ilgili etkinlikleri takip eden, tercihen endüstri tecrübesi ve kendi ingiliz anahtarı olan çevirmenler...

İlgilendiğiniz diğer oyun türlerini ve detaylı çeviri geçmişinizi e-postanızda belirtin.


 Aranan özellikler:

-Çok iyi derecede ingilizce bilen,
-Tercihen yurtdışında eğitim görmüş veya ilgili edebiyat bölümlerinden mezun,
-Konsol ve PC oyunlarıyla içli dışlı,
-Kesinlikle sorumluluk sahibi olan
-Esnek saatler dahilinde günlük görevlerini yerine getirebilen,
-Güneşin doğuşunu izlemeye alışkın,
-Parada pulda o kadar da gözü olmayan
-Gönül adamı perk’üne sahip

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
23 Studios, ekip arkadaşlarını arıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×