250 GB'lık PS3 paketleri İngiltere için onaylandı

Orçun Çavuşoğlu
Orçun Çavuşoğlu 3.06.2010 - 12:31
250 GB'lık PS3 paketleri İngiltere için onaylandı


250 GB'lık PS3 paketleri İngiltere için onaylandı


Birkaç hafta önce 250 GB'lık Slim PS3 paketleriyle ilgili bazı söylentiler çıkmış, ama bu ve benzeri paketler Sony'nin Amerika bölgesi tarafından kesin bir dille yalanlanmıştı. Son gelen açıklamaya göre, 250 GB'lık PlayStation 3 paketleri SCEE (Sony Computer Entertainment of Europe) tarafından resmi olarak onaylandı.

Müşteriler, yapacakları seçime göre iki adet "Platinum Hits" olmuş iki yapımı veya PS3'e özel olarak çıkmış inFamous oyununu içeren paket için £284.99 GBP ödeyecekler. Buna ek olarak, 16 Ekim'deki Uncharted 2: Among Thieves'in de çıkışıyla bahsi geçen paketin daha da heyecan verici hale geleceği söyleniyor. Ayrıca 19 Ekim'de de X-Men Origins: Wolverine, The Dark Knight ve Blu-ray kumandası içeren özel bir sinema paketin de hazırlanmakta olduğu bildirildi.

Sony firmasının bu konu hakkındaki yorumu ise, "İlk üç haftada bir milyon ünite satan yeni, daha küçük 120 GB'lık PS3'ün büyük başarısını takiben, 250 GB'lık model, halihazırdaki model ile aynı donanım içeriğine sahip, ama daha geniş depolama alanı ile tüketicilere daha fazla seçenek sunuyor." oldu.

KAYNAK
250 GB'lık PS3 paketleri İngiltere için onaylandı
psu.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 04:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
250 GB'lık PS3 paketleri İngiltere için onaylandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×