27,000,000 mAh'lik taşınabilir şarj cihazı olur mu?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.02.2022 - 14:23
Evet yanlış okumadınız, bir Youtuber, 5000 telefonu şarj edebilecek zor da olsa taşınabilir bir şarj cihazı yapmayı başarmış.

Taşınabilir şarj cihazları (Power Bank) özellikle dışarda çok uzun vakit geçireceksek kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Genelde telefonu birkaç kez şarj edebilecek kapasitelere sahip modeller ile karşılaşsak da kimi zaman 30bin, 40bin mAh gibi yüksek kapasiteli modeller de olabiliyor. Peki size 27,000,000 mAh'lik taşınabilir bir şarj cihazı yapıldığını söylesem, ne derdiniz?

27,000,000 mAh'lik taşınabilir şarj cihazı yaptı

Youtuber Handy Geng kendi tasarladığı power bank modeli ile muhtemelen bu konuda rekora imza atmış durumda. Tam 27,000,000 mAh'lik bir taşınabilir şarj cihazı yapan Youtuber, bu şarj cihazının 5.000 telefona yetecek imkana sahip olduğunu da belirtmiş. Normal modellerden 900 kat daha büyük olan bu cihazı taşımak tabi ki kolay olmamış. Her ne kadar taşınabilir dense de aslında sürüklenebilir tabiri sanırım daha doğru olacaktır.

1080 x 120 x 30 cm boyutlarında olan bu özel yapım power bank modeli için bir video hazırlamayı da ihmal etmemiş. Sadece telefon, laptop değil televizyon, buzdolabı gibi cihazları da şarj eden bu taşınabilir şarj cihazı için yapılan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
27,000,000 mAh'lik taşınabilir şarj cihazı olur mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×