2K'in yeni stüdyosunun ismi duyuruldu: 31st Union

Berat Darıcı
Berat Darıcı 13.02.2020 - 21:09
2K'in yeni stüdyosu 31st Union duyuruldu. Yeni stüdyo yeni bir IP ile beraber geliyor. Silikon Vadisi merkezli 31st Union'a Michael Condrey liderlik ediyor.

2K'in dünyanın dört bir yanına dağılmış dördüncü stüdyosu, 31st Union ismini aldı. Silikon Vadisinde bulunan stüdyo yeni bir IP üzerinde çalıştığını da ek olarak duyurdu. Stüdyoya Michael Condrey liderlik edecek. Michael Condrey'i Sledgehammer Games'den hatırlamanız gerek. Firmanın Strateji yöneticisi ise Tyler Michaud. Firma 5. stüdyosunu İspanya'da açacağını ve dünya genelinde büyümeye devam edeceklerini söyledi.

Kıdemli lider Michael Condrey “31st Union çok heyecanlı, tutkulu ve yetenekli bir ekiple yoluna başladı. İlham verici yeni bir IP üzerinde çalışıyoruz. Oldukça iddialıyız.” dedi. Michael Condrey,  Sledgehammer Games'in kurucu ortağıydı. “İsmimiz ve stüdyomuz, Silikon Vadisi'ndeki mevcut eğlence ve teknoloji çağını tanımlayan zengin düşünce, sanat, müzik, yenilik ve kültürel temsil çeşitliliği ile Kaliforniya ruhunu temsil ediyor. Yeni kimliğimizi ortaya koyup, tüm dünyada hayata geçirmek için heyecan verici bir sonraki büyüme aşamasına geçiyoruz.”

Stüdyo strateji yöneticisi Tyler Michaud “Tek bir Ip'ye tüm tutkumuzu vererek tek bir odak ile geliştirme ortamımızı güçlendiriyoruz. Takipçilerimiz ile bağlantımızı kesmeden global bir eğlence deneyimi oluşturmak istiyoruz. Farklı bakış açılarına ve yorumlara değer vereceğiz. Bunun önemli olduğuna inanıyoruz.” dedi.

Yeni stüdyo, eğlence dünyasını tutku ve hayal gücü ile etkilemeye çalışan yaratıcı bir ekipten oluştuğunu düşünüyor. Misyonlarının ise hayatlarına ve topluluklarına eğlence ve ilham getirmek olduğunu belirtiyorlar. Ekibin yeni oyunları hakkında henüz bir detay ise ortalıkta yok.

2K, yeni stüdyoları 31st Union hakkında neler düşünüyor

2K başkanı David Ismailer “31st Union ekibinin uluslararası genişlemeye devam ettiğini görmek bizi sevindirdi.” dedi. “Bu yaklaşım, başarılı insanları firmaya çekmeye, en iyi yetenekleri kazanmamıza ve yaratıcı sürece katkıda bulunmaya yardımcı olacaktır. 2K genelinde bunun faydalarını gördük. İspanya stüdyosunun da 31st Union için olumlu etkilerinin olacağından eminiz. 31st Union'ın yeni IP'si hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz.” diyerek sözlerini bitirdi.

2K'in yeni stüdyosunun ismi duyuruldu: 31st Union

Önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi açıklanacağını düşündüğümüz yeni  IP şimdilik övgülerle dolu.

2K Games, 25 Ocak 2005 yılında kurulmuş, BioShock, Borderlands, Civilization, Mafya ve X-COM serilerinin sahibidir.

31st Union hakkında daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Riot'un yeni oyunu Project A için ilk yorumlar geldi.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 00:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2020 11:09
cok üyesi var bizim ülkeden
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2020 23:07
hahahaha, ulan kahkaha attım :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2020 11:09
Ulan kullanıcıların yorumları değerliymişmiş yıllardır futbol oyunu yap dediler eğer yaparsa ea baskete yüklenip silermiş bunları hadi ordan
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 14.02.2020 00:57
pek manidar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2020 00:49
Yarıldım??????????
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2020 23:01
Yakın hissettim kendimi stüdyoya
Kalan Karakter : 300 Gönder
2K'in yeni stüdyosunun ismi duyuruldu: 31st Union

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×