3-30 luk bişii

Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
3 soru sorayımda şu adamları biraz daha tanıyayım dedim. Gelen cevaplara ben bile inanamadım. Buyrun sizde görün. Ne rezilmişiz.

Editör İletişim odasında toplanmışız. Asayiş berkemal. 3 soru sorayımda şu adamları biraz daha tanıyayım dedim. Gelen cevaplara ben bile inanamadım. Buyrun sizde görün. Ne rezilmişiz. 

SORULAR
1-Bahar geldi, kış bitti. Çiçekler, kuşlar falan. Siteye yazı girecek diye canınız çıkarken hiç zorlanmıyor musunuz?
2-Düğün olayından sonra Ant bir daha ortalarda gözükmedi. Nasıl bilirdiniz merhumu?
3-Renegade'in hayatınıza etkisi ne oldu?

CEVAPLAR
Ceyhun Altıok
1. Bir yandan Ultima Online bir yandan yoğun çalışma temposundan dolayı biraz zor oluyor. Siteye uzun bir süre yazı yazmadığım zamanlar Murat hep rüyalarıma giriyor ve mp5 ile arkamdan kovalıyor.
2. Ant? En son Muratla birlikte Quake oynarken görmüş bizimkiler. Valla ne diyeyim iyi çocuktu.
3. Tanklardan korkmaya başladım :P

Berk İybar
1)Kışlıkları kaldırdık. Bu yazın tercihi portakal renk ve yavruağzı renklerden bir desen oluşturdum. Kilo aldırmayan hafif yazılar yazıyorum. Belim ağrıyor biraz...
2)Kiralık damat olarak iş bulduğunu duydum. İşler yoğunmuş. İlk soruyu referans alarak bahar ayında istatistikler çok evlilik olduğunu gösteriyor. 
3)İkinci soruyu referans alaraktan, her an yer değiştiren Ant'a bir EVA taktım. Bunu da Renegade'den öğrendim. Şimdi bana olan mesafesi 100metre...50 metre..10 metre..hayııııııırrrr!!

Yağız Hoş
1.Hiçç zorlanmıyorum.Arkamızda murat oktay giibi yüce bir insan olduğu için tabiiki.Her zorlandığımızda arkamızdan dürtüyor bizi :)
2.Zaten pek tanımazdım o adamı.Hem merhumun arkasından konuşmak racona uymazz.
3.Wallaha çıktığını bile bilmiyordum

Can Tutsoy
1.Zorlanmakmı. Kim yazı yazmak yerine dışarı çıkıp nefes almak, kuşları ve insanları seyretmek veya ne bilim sinemaya gitmek isterki.
2.Aslında fena çocuk deildi. Bir söylentiye göre en son Murat abiyle quake oynarken görülmüş. Yazık oldu...
3.Üç kelime, soldan sağa on harf: Koca bir hiç.....

Fatih Arpacı
1- Okul, okulda kulüp çalışmaları, kız arkadaş problemleri derken bahar da geldi bazı duygularımız daha bir kabardı, ama düşman uyur görev uyumaz ya da öyle bişey işte...
2- Ant? Bir arkadaşıma sitemizi tavsiye ettiğimizde gidip künyemize baktı, sonra da bana abi karınca kim diye sormaya başladı. O ne demek lan ne karıncası falan derken meğer bir hayvanlık yaptığını ve yanlış anladığını bahsettim, sonra bir isim olduğunu anlatana kadar baya uğraştım...
3- Valla Berk kardeş orjinal CD'sini aldı onu ona sormak lazım. Ben, Westwood S. C&C'nin bir bu türlü bokunu çıkarmamıştı onu da çıkardı diye düşünüyorum sadece.

Erdoğan Emre Aksoy
1- Zorlanmamak mümkün mü? Yazı yazmaktan klavyenin tuşlarındaki yazılar silindi :P . Ne yapalım görevimiz bu. Kendi kendine işkence etmek...
2- İyi bilirdik. Duyduğuma göre son suasını bile edemeden katledilmiş :)
3- Oyunu görünce kalp krizi geçirdim, komaya girdim. Bunca yıl bekledikten sonra böylesine kaltiesiz bir oyun yapmaları beni hayal kırıklığına uğrattı. 

Ahmet Can Öztürk
1-Off of varya gece 12:00 den sonra oturup hile ayıklamak insana en büyük işkencedir ama gel görki işimiz bu abi yol biter cheat bitmez.Bazen bizimde ciddi anlamda zorlandığımız oluyor tabi ama ben böyle durumlar için monitörümün yanında 1 şişe kolonya tutuyorum.;))
2-Valla iyi bilirdikte hakkaten ne oldu Ant cığıma ben en son Miamide Mk dan aldığı paraları yiyor diye duymuştum yanlış duydum heralde yada sizde bir yanlışlık var :)
3-Bitkisel hayata geçtim :)Fazla açıklamaya gerek yok kısa ve öz...

Can Gülay
1-Bahar, kır, çiçek hikayede insan PlayStation 2'nin başına oturunca değil yazı yazmayı, yaşadığını bile unutuyor. Devil May Cry, Metal Gear Solid 2 falan oluncada yazı yazılamıyor tabi. Zaten Murat Abi'nin Rocket Launcher'ı da olmasa kimse yazı yazmaz olacak... 
2-İyi bilirdikte, ben pistin ortasındaki davulcunun üzerine kusmuştum düğünde, Ant'a da ne oldu bilemiyorum. Yalnız ben kusmakla meşgulken birilerinin sesi kulağıma geldi sanki. Dur! Murat yapma, arghh... düğün pastasının sadece tadına bakmak istemiştim...
3-Renegade'mi? Bana ne Renegade'den, hayatıma hiç bir etkisi olmadı. Dante ve Snake varken Renegade'de neymiş?

Ozan Uzun
1- Bende sevgi çemberi kurmak çimenlerde yuvarlanmak , bir kızla ağaçların arasında kovalamaca oynamak istiyorum ahh ahh ulan yok ki manita:) Valla tembelim zorlanmıyorum tabiki...
2- Ant en son destinys çayld daki kızlarla uygunsuz durumda yakalanmış , herşey açıklayabilirim onlara hukuk öretiyodum demiş..
3-Renegade hakkında hiç bir fikrim yok , first person shooter oyunları ile alakam pek yoktur yakışmaz bize:)

Ant Köksal
1- Zorlanmaz olur muyum, dibimden ter damlıyor. Bahar gelince bazı genlerimde bir miktar kıpraşma girişimi olduysa da Murat hepsini öldürdü, huzura kavuştum. Yaşasın aseksüellik, yaşasın monoton yaşam, en büyük Merlin.
2- Külliyen iftira. Ne demek ortalarda gözükmedi? Burak Çelik ve Berk İybar aslında kim biliyor musunuz? Benim. Yaa.. Takma isimlerim onlar. Team One ilk başlarda çok kalabalık değildi, Murat sen üç kişi gibi davran, kalabalık gözükelim dedi, o günden beri üç kişi yaşıyorum ben. Hatta aslında Murat Oktay diye biri de yok..
3- Bilgisayarıma saygı duydum. Sadece 64 RAM'ı ve 8 MB'lık ekran kartı var ama oyunu çalıştırıyor. Hafif de tırstım. Abaküs kapasitesindeki bir alet bunu yapamaz, muhakkak karanlık çevrelerle bağlantısı vardır. Hard-diskini yalıyim abi, büyüksün. Valla satmıycam seni.

Murat Oktay
1-Zorlanmak mı? Biz Team One! olarak hiç zorlanmayız. Zorlananı da farklı şekilde bir daha zorlarız. Değil mi çocuklar... (Hep bir ağızdan EVEEETTTT)
2-Pasha onu ısırınca, hakim/savcı olup beni mahkum ettirmek için ders çalışıyormuş diye duydum. Elimdeki odundan akan kan Ant'ın değil. 
3-Black Hawk Down filminin PC versiyonu olduğuna inandığım oyunu başından kalkmadan oynuyordum ki Mine kulağımın dibine girip "YEETTEERR BEEAAAAA" diye bağırması ile sağır olduğum söyleniyor. (Cümle kurabilme yeteneğimi bile bozmuş)

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2024 11:25
Kalan Karakter: 300 Gönder
3-30 luk bişii
İlginizi Çekebilir