3 Yeni Oyun Fragmanı daha

3 Yeni Oyun Fragmanı daha

Gürkan Erdoğan
Gürkan Erdoğan 3.06.2010 - 12:31
3 Yeni Oyun Fragmanı daha
Sizlere 3 yeni oyun fragmanı daha sunuyoruz,herkeze iyi seyirler.

Aion - G-Star
Gücünü oyun sırasında sürekli birbiriyle etkileşim halinde bulunan oyunculardan alan MMORPG türü bir oyun olan ve Heaven, Devildom, Dragon denen 3 ayrı diyarda hikayesi geçen Aion - G-Star için yeni bir fragman yayınlandı. Oyunun 58.05 MB boyutundaki fragmanını indirmek için tıklayınız.

Stoked Rider: Alaska Alien - Dev. Diary
Snowboard sporunu video oyununa dönüştüren ve Alaska'nın görkemli ve hayli zorlu karlı buzlu tepelerinden esinlenerek uyarlanan Stoked Rider: Alaska Alien - Dev. Diary için yeni bir fragman yayınlandı oyunun 55.67 MB boyutundaki fragmanını indirmek için tıklayınız.

Diabolik: Original Sin
Yayıncılığını ve yapımcılığını Artematica'nın üstlendiği ve şu sıralar ülkemizde de çizgi filmi yayınlanan Diabolik'in yeni nesil oyunu olan Diabolik: Original Sin için yeni bir fragman yayınlandı.Aksiyon sahneleriyle beğeni toplayan oyunun 57.97 MB boyutundaki fragmanını indirmek için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 16:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×