"4 konsol çıkışında bulundum, hiç bu kadar iyi hissetmemiştim"

"4 konsol çıkışında bulundum, hiç bu kadar iyi hissetmemiştim"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 13.11.2013 - 20:54
Tretton hâlinden memnun!
Sony Computer Entertainment America'nın başkanı Jack Tretton, ambargonun kalkmasıyla birlikte internete düşen PS4 ve PS4 oyunlarının incelemelerine dair IGN'e açıklamalarda bulundu. Greg Miller'ın sorularını yanıtlayan Tretton, "incelemeleri nasıl buldunuz?" sorusuna ise özgüvenli bir biçimde cevap verdi. "4 konsol çıkışında bulundum, hiç bu kadar iyi hissetmemiştim" diyen Tretton, "Doğru makineyi yaptığımızı biliyorduk, doğru oyunları yaptığımızı biliyorduk, yapımcıların ve oyuncuların desteğini arkamıza aldığımızı da biliyorduk; bu yüzden ortaya bu muhteşem notlar çıktı" diye ekledi. Görünen o ki Tretton PS4'e ve oyunlarına verilen ilk tepkiden gayet memnun. PS4 sağlam bir başlangıç yapmış gibi gözüküyor, bakalım bu performansını devam ettirebilecek mi?

"4 konsol çıkışında bulundum, hiç bu kadar iyi hissetmemiştim"
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×