"BF4'ün yaptığını yapabilen FPS yok"

"BF4'ün yaptığını yapabilen FPS yok"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 2.07.2013 - 10:33
EA çok iddialı
EA Labels patronu Frank Gibeau piyasaya çıkması heyecanla beklenen Battlefield 4 için iddialı konuştu. "Battlefield'ın yaptığını yapan bir FPS daha yok" diyen Gibeau "Araçlarla piyade savaşını tamamen yok edilebilir ortamlarla büyük ölçekte birleştiren bir oyunu kimse yapamıyor. Yapabilene kadar bulunduğumuz yerde tekiz ve bulunduğumuz yer gayet iyi" diye ekledi. IGN'e konuşan Gibeau serinin hala yeniliklere de açık olduğunun altını çizdi. Bu yeniliklere açık olmanın Bad Company'den Battlefield 3'e satışları 6 kat arttırdığını dile getiren Gibeau "Ama yine de bir bariyere ulaşmış gibi hissetmyioruz. Daha yapacağımız yenilikler var" dedi. "Sanıyorum fikir şu, eğer bir gökdeleni bölümün tam ortasına yıkarsan o tüm oyunu değiştirecektir. İçiniz rahat olsun, öyle pek çok bölümümüz var". EA Battlefield'a güveniyor. Peki siz? Ne diyorsunuz sevgili okurlar, Battlefield'da daha çok yenilik görür müyüz sizce?

"BF4'ün yaptığını yapabilen FPS yok"

Yorumlar 61
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 22:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×