"Bir makine yetmez yanında bir de oyun verelim?"

"Bir makine yetmez yanında bir de oyun verelim?"

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.10.2013 - 10:44
Playstation 4 ön siparişlerinde ilginçlik devam ediyor
Geçtiğimiz günlerde İngiltere'deki bir perakende mağazası daha önceden PS4 ön siparişi vermiş olan müşterilerinden ön siparişleri yükseltmelerini yoksa çıkış zamanında konsolu alamayacaklarını belirtmişti. Oldukça tepki toplayan bu olayın ardından farklı mağazalar da benzer bir durum göstermeye başladı.

"Bir makine yetmez yanında bir de oyun verelim?"
Buna göre daha öncesinde sadece makineyi ön sipariş eden kişiler yanında bir kontrol cihazı ile 349.99 pound'a anlaşmayı tamamlamıştı. Lakin şu sıralar bu ön sipariş veren kişilere Amazon, The GAME ve ShopTo gibi mağazalardan yeni teklifler gelmeye başladı.

Mağazalar kişilere iki seçenek sunuyor; makine'nin yanında Killzone: Shadowfall veya WatchDogs bundle'ı ile 399.99 pound ya da mega paket olarak adlandırılan Killzone, ikinci bir Dualshock 4 ve Playstation Camera'nın olduğu 449.99 poundluk bir bundle.

Lakin yukarıda ismi geçen mağazalar ön siparişlerin yükseltilmemesi durumunda iptal edileceğine dair bir uyarı vermiyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 04:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×