"Black Flag ile Liberation rekabet içerisinde değil"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 20.12.2013 - 21:01
Ubisoft sıkıntı beklemiyor
Assassin's Creed IV: Black Flag'in piyasaya çıkışından çok kısa bir süre sonra PS3 ve 360'larımıza başka bir Assassin, Aveline de Grandpré konuk olacak bildiğiniz gibi. Vita'ya özel çıkan Liberation'ın HD yeniden yapımından söz ediyoruz. E durum böyle olunca insan biraz stratejik hata sezinlemeden edemiyor; sonuçta iki oyun da Yeni Dünya'da geçiyor ve aşağı yukarı aynı dönemi konu alıyor. Görünen o ki Ubisoft'un böyle bir kaygısı yok. Oyunu yapan Ubisoft Sofya'nın yapımcısı Momchil Valentinov Gindyanov "İki oyunun rekabete gireceğini sanmıyorum zira ikisi de farklı tecrübeler sunuyor" diyor. Gindyanov aynı zamanda oyunun Vita sürümünü almış olanların da HD'yi deneyeceği kanaatinde, zira oyunun her yönü geliştirilmiş. Bakalım bu iyimserlik oyun çıktıktan sonra da sürecek mi?

"Black Flag ile Liberation rekabet içerisinde değil"
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 18:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Black Flag ile Liberation rekabet içerisinde değil"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×