"Diablo 2'de de online'ı mecburi yapmalıydık"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 15.11.2013 - 00:03
Ne diyorsun Blizzard?
Biz Blizzard'ı Diablo 3'teki online mecburiyetinden dolayı eleştireduralım, Blizzard oyunu offline'a çevirme gibi bir kaygı taşımadığı gibi, Diablo II'nin de online mecburi olmayışından pişmanlık duyuyor! Rock Paper Shotgun'a konuşan Kevin Martens, Diablo II ile ilgili verdikleri offline ve online oyunu ayırma kararının, daha doğrusu, kendi cümleleriyle "insanların offline oynamasına izin vermelerinin" yanlış bir karar olduğunu söyledi. Diablo III'ü offline yapma konusunda ise "Biz o oyunu yapmadık ve bu oyunu o oyuna çevirmek istemiyoruz" ifadelerini kullandı Martens. Kendisine bizim de birkaç takip sorumuz var; bir, 2000 senesinde online mecburi bir oyun çıkarmamış olmanız nasıl bir hata olabilir, iki, eğer Diablo III "o oyuna" çevrilemiyorsa konsol sürümleri nedir?

"Diablo 2'de de online'ı mecburi yapmalıydık"
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 02:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Diablo 2'de de online'ı mecburi yapmalıydık"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×