"Duke'a haksızlık yapıldı!"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 4.11.2011 - 11:15
Gearbox kurucusu açtı ağzını yumdu gözünü
Geçtiğimiz Haziran ayında piyasaya çıkan ve fanlarının 14 senelik bekleyişini sonlandıran Duke Nukem Forever'ın geliştiricisi Gearbox, yapılan incelemelerin haksız olduğunu iddia ediyor.

Gearbox'un kurucularından Brian Martel, oyunu inceleyenlerin düşük puan verirken hata yaptıklarını söyledi. Oyunun 14 senedir geliştirildiğini ve birçok motor değişikliğinden geçtiğini söyleyen Martel, bu yüzden oyunun içinde herkes için bir şeyler bulunamayacağını da ekledi.

Ayrıca oyunun bugünkü teknolojideki bir eski tarz oyun olmasını istediklerini de söyleyen Martel, Half-Life'ın mekanikleriyle yapılan yeni bir oyunun bugün Half-Life kadar yüksek puanlar alamayacağını da belirtti.

"Duke'a haksızlık yapıldı!"
Duke Nukem Forever'ın tam anlamıyla bir Gearbox oyunu olmadığını da söyleyen Brian Martel, 3D Realms'in oyununu bitirip piyasaya sürdüklerini söyledi.

Duke Nukem Forever, PC, PS3 ve Xbox 360 için 49-54 arası puanlar almıştı.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Duke'a haksızlık yapıldı!"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×