"Dünya Güzeli" oyunumuz Katamari üç konsola da geliyor

Fatih Canıtez
Fatih Canıtez 3.06.2010 - 12:31
"Dünya Güzeli" oyunumuz Katamari üç konsola da geliyor

"Dünya Güzeli" oyunumuz Katamari üç konsola da geliyor


Yeni Katamari oyunun yapımı tamamlanmak üzere ve en güzel tarafı ise bu "Dünyalar Güzeli" oyunu PS3, Xbox 360 ve Wii'de oynayabileceğiz. Üç yeni nesil konsol için de duyurulan yeni Katamari oyunumuzun ismi ise "Katamari Damacy" olacak.

Katamari Damacy ilk olarak 17 Ekim'de PS3 ve XBOX 360'da göreceğiz. Bu iki konsol için Katamari'nin fiyatı 39.99 Dolar olacak. 14 Kasım'da ise "Katamari"miz Wii'ye çıkacak ve Wii Mote ile oyunun hakkını vererek oynayacağız. Katamari Damacy'nin Wii için 29.99 Dolar'dan satışa sunulacak.

Hatırlayanlarınız mutlaka çıkar: Oyunun yaratıcısı Keita Takahashi, daha önce yeni bir Katamari'nin planları arasında olmadığını açıklamıştı. Açıklama oyunseverleri üzse de, oyunun isim haklarını elinde bulunduran Namco'nun yaptığı bu çıkış tüm Katamari severleri mutlu etti. Umarız seri burda son bulmaz ve oyun dünyası yeni bir kült oyun kazanmış olur.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2021 22:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Dünya Güzeli" oyunumuz Katamari üç konsola da geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×