"Ellie ile endüstriyi değiştirmek istedik"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 22.09.2013 - 15:25
Druckmann reis konuşuyor
Last of Us'ın arkasındaki yaratıcı beyinlerin başı Neil Druckman Gamespot'a verdiği bir röpörtajda ilginç açıklamalarda bulundu. "Gizli bir niyetim vardı. Gelmiş geçmiş en havalı, en cinselleştirilmemiş kadınoyun karakterlerinden birini yaratmak istiyordum. Biraz burnu havada geliyor olabilir ama gerçekten amacım buydu" diyor Druckmann. Ona göre kadınlar oyun dünyasında yavaş yavaş daha adil bir yer almaya başlıyor. "Güçlü, cinselleştirilmemiş kadın ana karakterleri görmeye başlayacakmışız gibi hissediyorum. Bunları daha fazla göreceğiz ve daha fazlası finanssal anlamda başarılı olacak" diye ekleyen Druckmann'a katılıyor musunuz? Bana sorarsanız Elizabeth-Ellie-Lara Croft üçlüsüyle bu sene güçlü ve cinsel obje olmanın yakınından bile geçmeyen, bağımsız kadın karakterlerin senesi oldu. Druckmann'ın da bunu hedeflediğini bilmek güzel. Siz ne diyorsunuz?

"Ellie ile endüstriyi değiştirmek istedik"
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2022 02:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Ellie ile endüstriyi değiştirmek istedik"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×