"Evet aynı oyuna tam para istiyoruz ama..."

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 31.12.2013 - 01:19
Bir sorun niye istiyoruz?
Tomb Raider: Definitive Edition VGX'te açıklandığından beri oyuncular için tam anlamıyla bir kafa karışıklığı oldu. Herkesin ilk izlenimi oyunun çok daha güzel gözüktüğü yönündeydi ve pozitifti. Fakat sonrasında Crystal Dynamics, PS4 ve Xbox One'a çıkacak yeni nesil portun 60 dolara, yani tam konsol oyunu fiyatına satılacağını açıkladı. Injustice gibi oyunların yeni nesil portları 30-40 dolara satılırken bu politika pek çokları için tam anlamıyla bir tat kaçırıcı unsur haline geldi. Fakat Crystal böyle düşünmüyor.

"Evet aynı oyuna tam para istiyoruz ama..."
Bugün yapılan bir soru cevapta hayranların bu yöndeki sorusunu cevaplayan İngiliz firma, eğer Definitive Edition diğer yeni nesil portları gibi bir "makyaj çalışması" olsaydı bu parayı istemeye hakları olmadığını kabul etti. Fakat fiyatlandırmanın da arkasında duruyorlarmış zira Definitive Edition her yönüyle Tomb Raider'ın tekrar elden geçirilmesiymiş ve ciddi bir efor gerektiriyormuş. Oyunu elimize aldığımızda bu eforun haklı olup olmadığını göreceğiz. O sırada, siz ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 11:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Evet aynı oyuna tam para istiyoruz ama..."

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×