"Gran Turismo 5 hala bitmedi"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 9.08.2010 - 13:49
Yamauchi hala "bitecek" diyor.

Gran Turismo serisinin geliştiricisi Polyphony'nin patronu Kazunori Yamauchi'den yeni açıklamalar var.

Yamauchi, Gran Turismo 5'in kısa süre sonra bitirileceğini söyledi. Serinin daha önceki oyunlarının da geliştirilme aşamasının, 5. oyunda da farklı olmadığını sözlerine ekleyen Yamauchi, son ana kadar çalışacaklarını belirtti.

Yamauchi, daha önceki açıklamalarında oyunun %90'ının bittiğini söylemişti.

Gran Turismo 5, ABD'de 2 Kasım'da piyasada olacak. Avrupa satış tarihinin ise önümüzdeki hafta düzenlenecek gamescom fuarında açıklanması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Gran Turismo 5 hala bitmedi"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×