"Gran Turismo 5 için PS3 yeterli değil"

Emre Günen
Emre Günen 8.11.2010 - 11:48
Polyphony patronu Yamauchi, PS3'ü yetersiz buluyor.
Beklemekten sabır taşına döndüğümüz Gran Turismo 5 için yapımcılardan itiraflar gelmeye devam ediyor. Teknolojik açıdan PlayStation 3 konsolunun en başarılı oyunu olacağı iddia edilen Gran Turismo 5 için şimdi de, konsolun yetersiz olduğu söylendi.

"Gran Turismo 5 için PS3 yeterli değil"
Polyphony firmasının patronu Kaz Yamauchi, konsolun günümüz şartlarına göre güçlü olmasına rağmen, Gran Turismo 5 oyunu için yetersiz kaldığını söyledi.

"Elde olan imkanlarla, temiz ve güzel bir oyun görüntüsü elde etmeye çalıştık. Aslında yapmak istediklerimiz bunun çok daha ötesindeydi, ancak konsolun kapasitesi bize bu kadar imkan tanıdı." diye konuştu.

"Gran Turismo 5 için PS3 yeterli değil"
Neyse ki bu olumsuz açıklamalara rağmen, oyunun bir kez daha ertelendiğini söylemedi Yamauchi ve oyunun seri üretime geçtiğinin de altını çizdi.

Bu ayın sonunda, yıllardır beklediğimiz Gran Turismo 5'e yüksek ihtimalle kavuşacağız.Gran Turismo 5 sadece PlayStation 3 için piyasaya sürülecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2022 16:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Gran Turismo 5 için PS3 yeterli değil"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×