"Halo: Reach her şeyin ötesinde"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 19.07.2010 - 11:15
Chris Opdahl'dan Reach'le ilgili açıklamalar.

Halo: Reach'in baş senaryo tasarımcısı Chris Opdahl, Bungie'nin sıradaki oyunu Reach'in daha önce konsolda yapılanların ötesine geçecek anları olduğunu belirtti.

Oyun üzerinde çalışan mühendislerin kendilerine çok yardımcı olduklarını ve oyunda yepyeni bir yapay zeka, yeni hafıza yönetim sistemi, ağ, uçan araçların yeni fizikleri, yeni hasar modellemeleri gibi bir çok şeyin bu mühendisler tarafından gerçeğe dönüştürüldüğünü söyleyen Opdahl, bütün bu özelliklerle konsollarda daha önce yapılmamış bir oyunu piyasaya çıkaracaklarını da ekledi.

Halo: Reach, Xbox 360 platformuna özel olarak eylül ayında piyasaya çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Halo: Reach her şeyin ötesinde"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×