"Hellblade, PlayStation 4'te 1080p/60fps stabil olarak çalışacak"

Emre Günen
Emre Günen 28.11.2014 - 16:22
Ninja Theory, yeni oyunları için çok iddialı konuştu
Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, DmC: Devil May Cry gibi oyunlarla ün salan İngiltere asıllı yapımcı firma Ninja Theory, yeni oyunları Hellblade için iddialı açıklamalarda bulundu.

PlayStation 4 için özel olarak geliştirdikleri ve Kelt mitolojisine dayanan oyunlarının, yaptıkları testlerde son derece akıcı biçimde çalıştığını belirttiler. Henüz oyunun yapım aşamasında olduğunu ve değiştirebilecekleri pek çok içeriğin bulunabileceğini belirten yapımcılar, oyunun son derece iyi gözükmesi için uğraş verdiklerini de sözlerine eklediler. Özellikle dikkat ettikleri bir diğer konunun da 1080p çözünürlüğü ve yüksek ekran yenileme hızı olduğunu da belirtiyorlar.

Hareketli bir oynanışın, akıllıca oluşturulmuş kamera açılarının kullanılacağını belirten yapımcılar, cehennem zebanileri ile kaplı karanlık bir evrende, Senua isimli bir kadın başkahramanı yöneteceğimizi de hatırlattılar.
Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 00:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Hellblade, PlayStation 4'te 1080p/60fps stabil olarak çalışacak"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×