"Mad Max'in Avustralya kökenini sahipleniyoruz"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 7.10.2013 - 23:49
Avalanche tarihe saygılı
Just Cause'un yapımcıları Avalanche Studios yeni oyunları Mad Max'in tarihini tümüyle sahiplenecek gibi gözüküyor. Yıllar önce aynı adlı filmde Mel Gibson tarafından Avustralya aksanıyla canlandırılan Mad Max karakteri yeni oyun ilk duyurulduğunda Amerika aksanıyla konuşuyordu bildiğiniz gibi. Hayranların tepkisinden sonra Avalanche ses sanatçısını değiştirip, Avustralyalı bir aktörle anlaştı. Genel olarak Avalanche'ın niyeti Mad Max'in Avustralya kökenini sahilpenmek, EB Games Expo'da da bu yönde açıklamalarda bulundular. Her ne kadar tüm NPC'ler Avustralya aksanıyla konuşmayacak olsa da müziğinden atmosferine, genel tutumunu komple Avustralya kökenine yakın yapacaklar. Hatta tutucu sınıflandırma kuruluyla bilinen ülkede oyunun piyasaya sürülmesi için ellerinden geleni yapacakları sözünü bile verdiler!

"Mad Max'in Avustralya kökenini sahipleniyoruz"
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 17:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Mad Max'in Avustralya kökenini sahipleniyoruz"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×