"Microsoft politikalarını açıklayınca şaşırdık"

"Microsoft politikalarını açıklayınca şaşırdık"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 22.08.2013 - 22:27
Andrew House konuşuyor
Sony başkanı Andrew House Gamescom sunumunun sonunda Microsoft'a attığı taşla bir süredir konuşuluyordu. Konferansın sonunda "Devamlı politikalarını değiştiren firmaların aksine biz mesajımızda tutarlıydık" minvalinde bir beyan veren, bununla da Microsoft'un Kinect, çevrimiçi olma zorunluluğu ve indie politikası gibi konularda attığı geri adımı hedefine alan House The Guardian'a verdiği röpörtajda durumu netleştirdi. Niyetinin laf sokmak olmadığını söyleyen House, Sony'nin "çok açık ve net belirlenmiş" hedeflerini aktarmayı amaçladığını söyledi. E3 sunumlarını yapış şekillerine de değinen House, orada yaptıkları açıklamaların "rakibimizin belirlediği politikalar ve yaklaşımların bir şekilde endüstriyi o yöne doğru bir eğilim içine sokacağı şüphesine karşı" olduğunu dile getirdi.

"Microsoft politikalarını açıklayınca şaşırdık"
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 12:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×