"Oblivion'daki harabeler, ESO'daki kaleleriniz"

"Oblivion'daki harabeler, ESO'daki kaleleriniz"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 6.10.2013 - 12:58
Elder Scrolls Online tarihin ta kendisi
Elder Scrolls Online MMO dünyasınca merakla beklenen bir oyun. 2014'ün ilk çeyreğinde PC, Mac ve yeni nesil konsollara gelecek oyun bildiğiniz gibi Elder Scrolls oyunlarının 1000 yıl öncesinde geçiyor. Bu bağlamda oyunlarda oynadığımız hikâyeler, ESO'da henüz yaşanmadı bile; ama ESO'nun hikâyeleri ana oyunun tarihi olacak. ZeniMax Online yapımcısı Brian Wheeler ile The Geek Link'in yaptığı röpörtajda bu konunun nasıl ele alınacağına değinildi. Wheeler'ın dediğine göre Oblivion ve Skyrim'de gördüğümüz harabe ve yıkıntılar, ESO dönemindeki kaleler, şehirler ve tapınaklar olacaklar. Oyunlarda kitaplarda okuduğumuz efsanelerin bir parçası olabileceğiz ve Cyrodiil, Skyrim gibi bölgeler coğrafi olarak oyunlardaki muadilleriyle yüksek benzerlik taşıyacaklar. Yani özet olarak ESO, Elder Scrolls hayranlarını iyice ihya edecek. Kulağa hoş geliyor.


"Oblivion'daki harabeler, ESO'daki kaleleriniz"
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×