"PC ve Wii'ye de geliyordu"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 21.09.2010 - 15:12
Shadows of the Damned, aslında PC ve Wii'ye de yapılıyormuş.

Grashopper Manifacture'dan Goichi Suda, Shadows of the Damned'in sadece PS3 ve Xbox 360'a değil, PC ve Wii için de planlandığını söyledi.

Tokyo Game Show'da yapılan bir röportaja göre Suda, oyunun neden PC ve Wii'ye yapılmadığı ya da oyunun Unreal 3 motoru üzerinde yapılmasına rağmen Wii'de nasıl çalışacağı gibi sorulara cevap veremeyeceğini söyledi.

Suda oyunun aslında bir korku oyunu olacağını ve ayrıca iki senedir geliştirildiğini söyledi. Suda, oyunun zamanla aksiyona dönüştüğünü, bunun nedeni olarak da Garcia'nın buna çok uygun olduğunu belirtti.

Goichi Suda, her şeyin planlandığı gibi gittiğini ve hiçbir gecikme olmayacağını söyledi.

Oyunun 2011 yazında PS3 ve Xbox 360 için piyasada olması bekleniyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
"PC ve Wii'ye de geliyordu"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×