"Playstation 4'ün fiyatı Sony'nin ciddiyetini gösterir"

"Playstation 4'ün fiyatı Sony'nin ciddiyetini gösterir"

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 18.07.2013 - 14:32
Leve-5 CEO'sundan ilginç bir tespit
Oyun dünyasının merakla beklediği her iki konsol da sürekli olarak gündemde kalmaya devam ediyor. Lakin bunun sebebi sadece üretici firmaların kendisi değil, özellikle bu konsollara excl. oyunlar yapana firmalar da sürekli olarak yeni nesil konsollar hakkında konuşuyor.

İşte Level-5 CEO'su Akihiro Hino da bunlardan bir tanesi. Hino, Sony'nin yeni konsolu için biçilen 399 dolarlık fiyatın firmanın bu konuda ne kadar ciddi olduğunun kanıtı olarak gördüğünü belirtyor.

PS4 için bir oyun üzerinde çalıştığı dedikodusu yapılan Level-5'in CEO'su şunları söyledi:

"Fiyat E3'ün bir numaralı sürprizi oldu. Bence pek çok kişi bu fiyata bakıp ne kadar ucuz olduğunu düşünebilir. Son teknoloji donanıma sahip bir PC'nin sahip olduğu özellikleri ondan yüzlerce dolar daha ucuz bir makine içine koyarak satmak Sony'nin yeni nesil konsollar hakkında ne kadar ciddi olduğunu gösterir."

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 20:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×