"PlayStation VR iyi bir cihaz değil"

Hürcan Köse
Hürcan Köse 11.01.2016 - 15:16
Oculus'un yapımcısı Sony'e diss attı
Oculus Rift'in yapımcısı Palmer Luckey, 600 dolarlık satış fiyatını duyurduktan sonra adeta geri adım atmaya başladı. Fiyat aslında çok da beklenmedik bir oranda değil. Oyuncuların takıldığı nokta, yapımcı firmanın daha önce 350 dolar deyip şimdi bu fiyattan satışa sunması yönünde. Bunların üzerine Luckey bir de yaptıkları cihazın PlayStation VR'a göre nasıl daha iyi olduğunu açıkladı.

IB Times'a konuşan Luckey, "cihazları bizimkisi kadar ileri teknoloji değil" dedi ve, "PlayStation 4'ün sistemi bizim tavsiye ettiğimiz sistem gereksinimlerini kaldıracak kadar iyi değil" diye devam etti. Ama yine de iyi bir cihaz olduğunu kabul etti. Sony ile olan işikisini anlatan Luckey, onlarla iletişim içinde olduklarını ve PlayStation VR için birçok oyun çıkaracak olmalarından memnun olduğunu söyledi.

Şimdi, Oculus'un PlayStation VR'dan iyi veya kötü olduğu hakkında herhangi bir şey söyleyemeyiz fakat PlayStation VR hakkında gördüğümüz şeylerin Oculus Rift'te gördüklerimizden adet olarak daha az olduğunu göz önünde bulundurursak hangisinin iyi veya kötü olduğunu söyleyemeyiz. Oculus'un yapımcısının PlayStation VR'ı neden böyle bir karalama girişiminde bulunduğunu bilmiyoruz ve doğrusu anlamadık da. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sizce Oculus fazla mı acele etmiş yoksa gerçekten de söyledikleri gibi mi PlayStation VR'ın durumu?

"PlayStation VR iyi bir cihaz değil"
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alex Mert
Alex Mert 13.01.2016 11:39
Oculus Rift Playstation VR'ı döver 😊
Kalan Karakter : 300 Gönder
PLoxieR
PLoxieR 12.01.2016 01:42
bu diss ben amerikalı mC Luckey tarafından japonyalı kEkO Kazuo Hirai'ye gönderilmiştir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2016 00:45
bi bakıma bu iyi bi haber daha ulaşılabilir olacak demektir. vr olayı şimdilik çok pahalı bu haliyle almak çok mantıksız doğru düzgün oyun bile yok henüz. vr balon gibi patlayacakmış gibi geliyor umarım yanılırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2016 20:59
Oculus Rift daha gelişmiş bir ürün. Bu nedenle sistem gereksinimi fazla. PS VR ise belli bir derecede takılıp kalacak bir cihaz olacak. Bir PS4 sahibi olarak hiçte merak etmiyorum. Bencede iyi bir cihaz olmayacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2016 15:59
Çünkü daha iyi ve daha ucuz bir ürün olacağı için
Kalan Karakter : 300 Gönder
"PlayStation VR iyi bir cihaz değil"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×