"PS3 sahipleri 3D'yi büyütecek"

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 14.09.2011 - 11:24
Sony, 3D'nin geleceği hakkında konuştu.
Sony'den Mich Hocking, 3D oyunculuğun karşılaştığı zorluklar hakkında konuştu. Halen 3D ev eğlence sektörünün erken zamanlarında olduğumuzu ve 3D'ye alışma döneminde PS3'ün büyük bir etkisi olduğunu belirtti.

"PS3 sahipleri 3D'yi büyütecek"
"Araştırmalarımız gösteriyor ki müşterilerimizin Playstation özelliklerinden en fazla ilgilendikleri üçüncü en popüler özellik 3D. Buna ek olarak bir araştırmada 3DTV sahiplerinin %28'inin PS3 sahibi olduğu ve bunların %76'sının oyunları 3D oynamayı tercih ettiğini söylüyor." diyen Hocking, 3DTV pazarının geçtiğimiz seneden beri %500 büyüdüğünü de sözlerine ekledi.

Hocking, 3D'nin gelişmesinde ana nedenin yüksek kaliteli 3D oyunlar olacağını söylüyor.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
"PS3 sahipleri 3D'yi büyütecek"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×