"PS4e bir şey yapıyorlar ama Uncharted mı bilemem"

"PS4e bir şey yapıyorlar ama Uncharted mı bilemem"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 8.10.2013 - 23:19
Üzme bizi Ashimine
SCE Japan bünyesinde Uncharted serisinin lokalizasyonunu yapan Chris Ashimine serinin bolca merak edilen geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Ashimine Uncharted 4'ün gelip gelmediğine dair soruya şu cevabı verdi: "Naughty Dog'dan bir geliştirici olarak bahsettiğinizde PS4 gelecek oyunlarının gelişiminde kadraja giriyor. Yeni oyunlarının Uncharted olup olmadığını bilmiyorum, ama PS4'e geleceğini biliyorum". Ashimine'nin beyanları Uncharted 4 umudunu biraz köreltir nitelikte, zira önceki Uncharted'ları Japonya'ya getiren adamın Naughty Dog UC4 yapıyor olsaydı bilmeme olasılığı düşüktü. Fakat öte yandan belki Naughty Dog henüz daha sürecin çok başındadır, belki de başka biriyle çalışıyorlardır veya en basitinden Ashimine bizi yanıltıyordur. Umut biraz azaldı, ama hâlâ mevcut!

"PS4e bir şey yapıyorlar ama Uncharted mı bilemem"
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 04:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×