"Rage ve Gears of War 3, koltuğumda duruyor"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.09.2011 - 15:01
Biz bekliyoruz, ama Gears of War 3 ve Rage'i şimdiden oynuyorlar
"Rage ve Gears of War 3, koltuğumda duruyor. Oynamaya önce Rage ile başlayacağım." Bu sözler, Game Informer'ın yönetici editörü Andrew Reine'a ait. Reine, bugün bu bilgiyi Twitter'dan paylaşarak, derginin sıradaki sayısında hangi oyunların inceleceğini de böylelikle belirtmiş oldu belki de. Milyonlarca oyuncu bu oyunları oynamak için beklerken, böyle haberlerin çıkması tabii ki oyuncuları buruk bir heyecana sürüklendirmiyor değil. Zira Gears of War 3, 20 Eylül'de çıkacak. Rage ise, Avrupa için 7 Ekim'de raflarda olacak.

Öte yandan bir süre önce Gears of War 3'ün geliştirici kopyasının torrent sitelerinde yer alması, Epic Games'te krize, oyuncular arasında da heyecana yol açmıştı.

"Rage ve Gears of War 3, koltuğumda duruyor"


Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Rage ve Gears of War 3, koltuğumda duruyor"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×