"Sanırım XBone lakabı bir yere gitmiyor"

"Sanırım XBone lakabı bir yere gitmiyor"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 3.10.2013 - 23:33
Phil Spencer acı gerçekle yüzleşmiş
Xbox One ile dalga geçmek isteyen oyuncuların konsolun ismini "Xbone" diyerek kısaltmalarına Microsoft ekibinin bozulduğunu sizlerle paylaşmıştık anımsayacağınız üzere. Özellikle Major Nelson içerisinde erkek cinsel organı için Amerikan argosu olan "bone" kelimesinin geçtiği bu kısaltmanın konsola emek veren herkese saygısızlık olduğunu savunmuştu. Microsoft Studios'un başı Phil Spencer bu kinayeyi daha kabullenmiş gözüküyor. Gamespot'a konuşan Spencer konuyla ilgili düşünceleri sorulduğunda "Yani bir yerlere gitmeyecek sanırım" ifadesini kullandı. İsmi sevip sevmediği sorusuna "İstediğimiz kadar sevmediğimizi söyleyebilirm, ama akıllıca bir kullanım. Çok da koltuk kabartıcı değil ama sanırım oralarda olacak" dedi. Tabii ekledi, "Reklamlarda falan kullanacağımızı zannetmiyorum ama".

"Sanırım XBone lakabı bir yere gitmiyor"
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 11:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×