"Schwarzenegger iki yüzlü!"

Emre Günen
Emre Günen 15.07.2010 - 10:52
Electronic Arts, Arnold Schwarzenegger'e verdi veriştirdi.
Vali Arnold Schwarzenegger, son zamanlarda yaptığı çelişkili kararlarıyla sürekli gündemde kalıyor. Şimdi de gözünü aksiyon temalı oyunlara dikti ve Electronic Arts yetkilileri de bu olaya son derece kızgın.

"Schwarzenegger iki yüzlü!"
Vali Schwarzenegger, şiddet içerikli film ve oyunların yaş sınırlamasının yükseltilmesini öne sürünce Electronic Arts cephesinden de cevap geldi.

EA.com'un Baş Editörü Jeff Green, yakında gösterime girecek olan ve Schwarzenegger'ın da oynamış olduğu "The Expendables" isimli filmin “R” olarak sınıflandırılması, yani 17 yaşından küçüklerin de izleyebileceği yönündeki açıklamanın ardından küplere binmiş ve Schwarzenegger'i iki yüzlülükle suçlamış.

Piyasaya sürülen oyunların yaş sınırlamasını oldukça yukarılara çeken ve aynı standardı filmlere uygulamadığı için hedef olan vali Schwarzenegger'ın bu konudaki tavrı bakalım ne olacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Schwarzenegger iki yüzlü!"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×