"Schwarzenegger iki yüzlü!"

Emre Günen
Emre Günen 15.07.2010 - 10:52
Electronic Arts, Arnold Schwarzenegger'e verdi veriştirdi.
Vali Arnold Schwarzenegger, son zamanlarda yaptığı çelişkili kararlarıyla sürekli gündemde kalıyor. Şimdi de gözünü aksiyon temalı oyunlara dikti ve Electronic Arts yetkilileri de bu olaya son derece kızgın.

"Schwarzenegger iki yüzlü!"
Vali Schwarzenegger, şiddet içerikli film ve oyunların yaş sınırlamasının yükseltilmesini öne sürünce Electronic Arts cephesinden de cevap geldi.

EA.com'un Baş Editörü Jeff Green, yakında gösterime girecek olan ve Schwarzenegger'ın da oynamış olduğu "The Expendables" isimli filmin “R” olarak sınıflandırılması, yani 17 yaşından küçüklerin de izleyebileceği yönündeki açıklamanın ardından küplere binmiş ve Schwarzenegger'i iki yüzlülükle suçlamış.

Piyasaya sürülen oyunların yaş sınırlamasını oldukça yukarılara çeken ve aynı standardı filmlere uygulamadığı için hedef olan vali Schwarzenegger'ın bu konudaki tavrı bakalım ne olacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Schwarzenegger iki yüzlü!"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×