"Uncharted'ın bir sonraki grafik sıçramasını PS3 kaldıramaz"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.10.2011 - 12:33
Yeni grafikli bir Uncharted, PS3 için fazla ağır
Uncharted serisi, şüphesiz PS3 platformuna hazırlanmış en başarılı aksiyon macera serilerinden biri. Kısa süre sonra da, 1 Kasım'da Uncharted 3 ile buluşacağız. Oyunun görsel kalitesi gerçekten başarılı, ancak iki numaralı yapımla arasında görsel olarak büyük farklar olduğunu söyleyemeyiz.

Naughty Dog firmasında oyun yönetmeni pozisyonunda bulunan Justin Richmond, Uncharted 1'i geliştirirken aynı zamanda PS3'e oyun yapmayı öğrenmeye başladıklarını belirterek, Uncharted 1 ile Uncharted 2 arasındaki büyük grafiksel yükselişin, bir konsolda yalnızca bir kere yaşanabileceğini belirtti.

Anlayacağınız, olur da Uncharted 4'ü yapmaya kalkışırlar ve grafiklerini yine Uncharted 3'e göre bayağı geliştirmek isterlerse, bu PS3'te mümkün gözükmüyor. En azından Richmond'un belirttiği bu. Belki de sıradaki PS konsolu için yeni bir Uncharted oyunu üzerinde çalışılmaya başlanmıştır bile. Zira yapımcılar, zaten Uncharted 3 ile görsel olarak PS3 sınırlarına dayandıklarını söylüyor.

"Uncharted'ın bir sonraki grafik sıçramasını PS3 kaldıramaz"
Yorumlar 62
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 18:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Uncharted'ın bir sonraki grafik sıçramasını PS3 kaldıramaz"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×