"Xbox 720 ve Wii 2 daha önce gelecek"

Arda Gündüz
Arda Gündüz 8.07.2010 - 17:23
Sony'den ilginç açıklamalar

Sony, Microsoft ve Nintendo'nun gelecek nesil konsollarını, Playstation 4'ten önce çıkaracağını öngörüyor.

Sony'den Shuhei Yoshida, PS3'ün piyasaya çıkışının 4. yılı olmasına rağmen diğer konsollardan hala daha uzun bir ömrü olduğunu belirtti. Yoshida, "Kendi düşüneceme göre Microsoft ilk hamleyi yapacak. Ama Nintendo'nun da donanımını pek güncellemediği ve hala HD desteği olmaması nedeniyle, onlar da ilk hamleyi yapabilirler." diyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Xbox 720 ve Wii 2 daha önce gelecek"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×