"Xbox One Amerikan ordusuna karşı bir günah"

"Xbox One Amerikan ordusuna karşı bir günah"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 14.06.2013 - 00:45
Amerikan donanma mensubundan ilginç bildii
Amerikan donanması için son iki buçuk yılda toplam 18 ay boyunca yurtdışında hizmet vermiş Jay Johnson Microsoft'a ilginç bir bildiri yazdı. Gamastura'da yayınlanan bildiride Johnson Xbox One'ın 24 saatte bir online olarak "check-in" yapmasını tüm Amerikan ordu mensuplarına karşı "işlenmiş bir günah" olarak tanımladı. Daha önceden de Amerikan basınında bu problem kendine yer bulmuştu. Amerikan ordu mensuplarının yurtdışı görevlerinde yanlarına konsol götürdükleri ve bunun ordu morali için çok önemli olduğu daha evvelden de kaydedilmiş, dolayısıyla Xbox One'ın online gereksinimleri internet bağlantısının stabil olmadığı yerlerde görev yapan Amerikan askerleri için kabul edilemez görülmüştü. Amerikanın bu tip "görev yapan asker" hassasiyetini düşünürsek bir Amerikan şirketi Microsoft'un ne cevap vereceği merak konusu, orası kesin.

"Xbox One Amerikan ordusuna karşı bir günah"

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 07:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×