"Yeni bir IP geliştirmek zor, iyi ki Sony var"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 14.12.2013 - 20:45
Ready at Dawn'dan açıklamalar
Ready at Dawn'ın kreatif direktörü Ru Weerasuriya, firmanın geliştirmekte olduğu PS4 oyunu The Order ile ilgili açıklamalarda bulundu. Weerasuriya, özellikle yeni fikri mülk (IP) geliştirmenin ne denli zor olduğundan dem vurdu. Yeni bir fikri mülk geliştirirken oyunun hit olup olamadığını bilmenin bir yolu olmadığından söz eden Weerasuriya, "gerçek şu ki bizim Sony ile olan ortaklığımızda bulmaya ihtiyacımız olan şey, Sony'de zaten mevcut olan bir anlayıştı. Çünkü onlar bunu defalarca yeni IP'te, birçok farklı harika ekiple yaptılar" ifadelerini kullandı. Geçmişe dönüp baktığımızda aslında Sony'nin bu konuda çok girişimci olduğunu görebiliyoruz, hatta iki rakibine kıyasla bir hayli yüksek seviyede. Bakalım The Order "iyi ki yeni bir şey denemişler" mi dedirtecek, yoksa "eskinin suyu mu çıktı" diye kızacak mıyız? Zaman gösterecek!

"Yeni bir IP geliştirmek zor, iyi ki Sony var"
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 04:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Yeni bir IP geliştirmek zor, iyi ki Sony var"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×