"Yeni nesilde dünyalar daha dinamik olacak"

"Yeni nesilde dünyalar daha dinamik olacak"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.08.2013 - 20:15
Umbra geliştiricisi inanıyor
Yeni neslin ne getirip ne götüreceği konusundaki tartışmalar artık oyuncular için merkezi bir önem taşıyor. Neredeyse iki lafımızdan biri Xbox One yahut PS4 oldu artık. Sonbaharda çıkacak iki konsolun sosyal özelliklere ağırlık vereceği kesin, fakat bir yazılım şirketi olan Umbra'nın (firmanın teknolojileri Bungie'den Guerilla Games'e pek çok yapımcı tarafından kullanılmakta) bir geliştiricisi açık dünya oyunlarında da artış göreceğimizi düşünüyor. Grafik işlemcilerin güçlenmesi ve aygıtların genel "beygir gücü" sayesinde dünyaların daha dinamik, karakterlerin de daha fazla olacağını belirten yapımcıya Division, Crew, Witcher 3 ve Destiny gibi oyunları gördükçe hak vermeden edemiyoruz. Sanıyoruz "açık dünya" oyunlarının nesli geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

"Yeni nesilde dünyalar daha dinamik olacak"
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 16:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×