343 stüdyo başkanı: 'Halo Infinite beklediğinize değecek'

Adnan Şahin
Adnan Şahin 23.12.2020 - 10:54
343 Industries stüdyo başkanı Bonnie Ross, Halo Infinite ertelenmesinin belirli sebepleri olduğunu ve buna değeceğini açıkladı.

Halo Infinite yapımcı stüdyosu olan 343 Industries, geçtiğimiz günlerde oyunu ertelediklerini açıklamıştı. Bu ertelemenin oyucuları hayal kırıklığına uğrattığını bilen stüdyo başkanı Bonnie Ross, gecikmenin belirli sebepleri olduğunu ve buna değeceğini açıkladı. 

Halo Infinite neden ertelendi?

17 Aralık’ta Halo Waypoint üzerinden paylaşılan blog yazısı, Master Chief Collection, Halo Esports ve live action Halo dizisi hakkında yeni bilgiler içeriyordu. Tüm bu güncelleme notları dışında Bonne Ross tarafından Halo severlere açıklama niteliğinde bir mesaj da eklendi. Bu mesaj, çıkacak Halo Infinite’in ertelenmesi hakkında yeni bilgiler içeriyor. 

Ross ‘’2021 Halo serisi için büyük bir yıl olacak. Geçtiğimiz günlerde açıkladığımız gibi Halo Infinite 2021 sonbaharında çıkacak. Beklemenin zor olduğunun farkındayım ve temin ederim ki takımımız oyunu en kısa sürede sizlere sunmak için çalışıyor. Fakat sizlere özel bir şey de sunmak istiyorlar… Hak ettiğiniz Halo oyununu. Sabrınız, anlayışınız ve en önemlisi destekleyici sözleriniz için teşekkür ederim. Halo topluluğu ve bizlere aşıladığınız cesaret adına ne kadar minnettar olduğumu ifade edemem. Bu desteğiniz, bizlere devam etmemiz için gereken enerjiyi fazlasıyla veriyor. Son paylaşımımızda da gördüğünüz gibi ekibimiz muazzam bir ilerleme kaydediyor ve sizlere daha fazlasını göstermek çok hevesli.’’ dedi. 

343 stüdyo başkanı: 'Halo Infinite beklediğinize değecek'

Halo Infinite aslında Xbox Series X ve S ile beraber lansman oyunu olarak piyasaya sürülecekti ancak oyun 2021’e ertelendi. 343 Industries oyunun çıkış yapacağı zamanı 2021 sonbahar olarak belirtse de henüz elimizde net bir tarih yok. Halo Infinite, Xbox One’a da gelecek olmasına rağmen yeni seri Series X ve S konsollarının gücünü göstermek için kullanılacak bir oyun olacak. Her ne kadar oyun ilk açıklanan tarihten neredeyse 1 sene sonra çıkacak olsa da umarız Ross’un dediği gibi buna değer.  

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 06:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2020 04:24
Halo Infinite, dünyanın en iyi oyunu olacak! Demedi demeyin!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2020 09:50
Lütfen bu oyunu almayın demesini beklemiyorum :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2020 14:29
Hiç sanmıyorum ya.. En son oynayış videoları yüksek çözünürlüklü Xbox 360 oyunu gibi duruyordu. Çok çok az oynayıştan beklentim var o kadar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
343 stüdyo başkanı: 'Halo Infinite beklediğinize değecek'

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×