3DS’e ön sipariş

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 27.12.2010 - 09:48
Nintendo’nun merakla beklenen üç boyutlu el konsolu 3DS için ön siparişler Game Stop’ta başladı. Ön siparişler siteye 50$ ücret ödenerek yapılıyor.  19 Ocak’ta Amsterdam’da yapılacak olan basın toplantısıyla konsol hakkında ayrıntılı bilgi verilecek. Japonya için Mart’ta piyasaya çıkacağı belirtilen konsolun Avrupa ve Amerika’da hangi tarihte raflarda olacağını Nintendo bu toplantıyla basına duyuracak.

3DS’e ön sipariş

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
3DS’e ön sipariş

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×