3DS'e Castlevania mı geliyor?

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 24.12.2010 - 14:41
Söylentiler son buldu
Konami firması Metal Gear, Frogger, Contra gibi meşhur oyunları 3DS için hazırlayacağını duyurdu fakat Castlevania ismi hakkında yorum yapmadı. 3DS’i bekleyenlerin sabırsızlanmaya başladığı  şu günlerde Paul Gale Network’ten gelen açıklama Castlevania’nın hazırlandığı yönünde bilgiler veriyor.
 
3DS'e Castlevania mı geliyor?
Paul Gale’in söylemine göre 3D modelleme uzmanları yeni Castlevania oyunu için çalışmalara başlamış bile. Yeni Castlevania’nın 3DS üzerindeki 3D kamera aracılığı ile interaktif bir oyun tecrübesi sunacağı da verdiği bilgiler arasında. Castlevania’nın Lords of Shadow gibi mi yoksa eski klasik 2D tarzında mı olacağı ise henüz belirsiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
3DS'e Castlevania mı geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×