3DS'e dev boyut

3DS'e dev boyut

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 20.12.2010 - 16:41
Nintendo yorum yok diyor, dedikodular çoğalıyor
Nintendo tutkunlarının merakla beklediği 3DS’in çıkmasına üç ay gibi kısa bir süre kala cihaz hakkında dedikodular artıyor. Son çıkan dedikodu ise oldukça ilgi çekici. Kaynağı belli olmayan bir bilgi ile Nintendo 3DS’in data kartuşunun 8 GB gibi dev bir boyutta olacağı ortaya atıldı. Bu boyut 6.8 GB’lık Xbox 360
Dvd’sinden bile geniş. Kotaku isimli Tayvan web sitesine göre ise Nintendo bu kartuşlarda 2 GB’lık sınırlandırmaya gidecek. Nintendo UK ise konu hakkında Eurogamer’a “Biz bu konuda resmi bir açıklama yapmadık. Bütün bu konuşulanlar varsayımlar ve spekülasyonlardan ibaret. Şimdilik yorum yapmak istemiyoruz” şeklinde konuşarak olayın üstünü açık bıraktı. Şu anda piyasada bulunan Nintendo DS’in kartuş kapasitesinin 512 MB olduğunu hatırlatmak gerekirse, 2 GB’lık kartuşların bile 3DS için güçlü bir oyun altyapısı sağlayacağını tahmin etmek çok da zor değil.

3DS'e dev boyut
3DS, 2011’in Mart ayında konsol piyasasına sunulacak. Fiyatı ise 25.000 Japon Yeni, yani 300$  olarak belirlenmiş. Bu fiyat biraz yüksek gibi dursa da cihazın gözlük ya da herhangi bir ek aparat kullanmadan 3D görüntü sunacağını hatırlatalım.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 06:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×