3DS'e Free-to-Play oyunlar yolda

3DS'e Free-to-Play oyunlar yolda

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 28.12.2013 - 21:50
Hem de SEGA damgalı
Japonya'da bugünlerde Initial D: Perfect Drift Online oyununu 3DS için piyasaya süren SEGA, bu oyunla birlikte Nintendo'nun mobil platformundaki ilk Free-to-Play oyunun yapımcısı olma şerefine de nail olmuş oldu. Cep telefonlarımızda oynadığımız neredeyse tüm oyunların Free-to-Play olduğu şu günlerde aslında 3DS'in bu konuda dar olması gerçekten ilginç, fakat görünen o ki bu durum çok uzun süre böyle kalmayacak. Oyunun yapımcısı SEGA, firma içerisinde 3DS'e başka F2P oyunlar getirmek üzerine konuştuklarını açıkladı. Bazı fikirler için "Bunu 3DS'e F2P yapsak çok iyi olur" dediklerini itiraf eden efsane firma, bu fikirlerin ne olduğuna dair ise pek bir renk vermedi. Eğer F2P oyunların sayısı artarsa, bunun 3DS'in cazibesini de arttıracağı su götürmez bir gerçek. Merakla bekliyoruz.

3DS'e Free-to-Play oyunlar yolda
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 07:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×